Nina uznała, że klinika potrzebuje ładnej nazwy. Po chwili namysłu zaproponowała: — Mamusiu, dlaczego nie nazwiesz kliniki Kliniką Niny! To brzmi tak dumnie!
Maya mrugnęła, po czym wystawiła język siostrze. — Mamusiu, powinnaś ją nazwać Kliniką Mayi! To brzmi o niebo lepiej niż Klinika Niny!
Juan przemyślał obie nazwy, po czym skomentował poważnie: — Żadna z nich nie jest ładna ani odpowiednia.
Zi






