– Dlaczego tak mało osób się bawi? Czy nie ma jeszcze wolnych miejsc? – Emmanuel nie mógł powstrzymać się przed zadaniem pytania obsłudze.
– Organizujemy to na podstawie zakupionych biletów i atrakcja będzie nadal działać, nawet jeśli nie będzie więcej odwiedzających. Możecie dalej czekać, jeśli nie chcecie teraz wchodzić – uprzejmie odpowiedział pracownik.
– Na co tu czekać? Mniej ludzi to lepiej






