Nagle, nie wiadomo skąd, pojawił się trendujący post.
„Wy się tu śmiejecie, a «Miasto w chmurach» już nigdy nie zostanie wydane. Ludzie, czy wy nie wiecie, co się stało?”
„Co się stało? Czy ktoś znowu lunatykuje?”
„To nie jest jakaś drobnostka”.
„Ich rywale musieli zgłosić «Miasto w chmurach». Nie chcą, żeby jej film wyszedł! Jakie to podłe!”
„Nie, wcale nie o to chodzi! Stało się coś wielkiego! N






