Po serdecznej rozmowie z siostrą, Mistrz Węży odwrócił się do Emmanuela i podziękował mu: "Mistrzu, dziękuję ci za ocalenie!"
Choć wyraził wdzięczność, nie kryło się za nią wiele emocji.
Ostatecznie wiedział, że Emmanuel ocalił go tylko dlatego, że wciąż był mu do czegoś potrzebny.
"Dobrze, mam do ciebie kilka pytań i oczekuję szczerych odpowiedzi" – powiedział chłodno Emmanuel. Z pewnością nie uw






