Perspektywa Elary
Po spotkaniu Fii z terapeutką w końcu dostajemy pozwolenie na powrót do domu. Terapeutka chce się z nią spotkać w przyszłości, więc po ustaleniu grafiku, który nam odpowiada, Zarek i ja wypisujemy Fię ze szpitala. Wszyscy wsiadamy do czekającego na zewnątrz sedana i odjeżdżamy.
Fia siedzi między nami, trzymając nas oboje za ręce.
– Czy z Ezrą wszystko w porządku? – pyta.
– Tęskni






