ROZDZIAŁ 81: Czyny budzące żal
Perspektywa Elly:
Patrzyłam na Doriana, czując narastający niepokój. Wiecie, naprawdę boję się ponownej samotności. Bycie z Dorianem i takie życie sprawiają, że czuję się szczęśliwa. Nie chcę, żeby mnie zostawiał. Boję się, że niedługo odejdzie, a ja znów zostanę sama. – Dorian, mam pytanie. Mogę je zadać? – zapytałam. O mój Boże. Tak bardzo się martwię. A co, jeśli






