Kaelen.
Nienawidzę tego. Nie wiem, co czuję, ale moje serce jest w wielkiej rozpaczy. Nie z powodu śmierci tamtej kobiety, ale z powodu tego, co do niej czuję. Nigdy wcześniej nie czułem się tak zdezorientowany.
Nie jestem głupi i wiem, że Lila zrobiła coś jeszcze, kiedy podała mi narkotyk. Ale pytanie brzmi: co zrobiła i jak mam przestać się tak czuć? Mój wilk nie reaguje i nie wiem, co się z nim






