*Raine*
Zastanawiam się, jak to jest stracić dwóch partnerów. Co się ze mną stanie po utracie Reida? Czy po prostu już nigdy nie zaznam szczęścia, czy będę powoli marnieć i umierać?
Partnerzy drugiej szansy są powszechni, ale tacy partnerzy nie bywają odrzucani. Czy można ich odrzucić? Tak, i pewnie zdarzało się to wcześniej, ale jest to tak rzadkie, że nikt tak naprawdę nie wie wiele o skutkach.






