Elena
Resztę dnia spędziłam na zakupach z Mamą. Uznałyśmy, że lepiej będzie pooddychać świeżym powietrzem, zamiast siedzieć w domu i oglądać film. Dawno nie byłyśmy razem na zakupach i miło było znów tego doświadczyć — wcześniej nie miałam na to zbyt wiele czasu przez pracę.
Iwan zawiózł nas do centrum handlowego i towarzyszył nam na każdym kroku.
Kupiłyśmy mnóstwo ubrań, trochę biżuterii i kosmet






